DIRECTIONS IN MUSIC: THE HEADHUNTERS

Zatańcz z nami funkowe rytmy lat 70-tych!

Funkowe szaleństwo, którego jeszcze w Polsce nie było!
Formacja powołana do życia przez Pawła Kaczmarczyka w sierpniu 2012 roku jest odpowiedzią na ogromną popularność funku w naszym kraju. Aby dotrzeć do nowej publiczności i pokazać swoją muzyczną wszechstronność i wyobraźnię, muzycy postanowili stworzyć nowy, niepowtarzalny projekt.

Kierunki w muzyce: Łowcy głów
Podczas koncertów w ramach serii Directions in Music: The Headhunters muzycy prezentują najbardziej znane utwory Herbiego Hancocka i The Headhunters z albumów Head Hunters, Trust, Man-Child i Secrets w nowych, niespotykanych dotąd aranżacjach.

Zespół tworzą głównie młodzi ludzie, artyści z Krakowa, którzy niezmiennie emanują wielką radością z występów, a ich świeżość daje niepowtarzalną atmosferę i szczyptę pozytywnego szaleństwa. Ogromna radość i energia, która towarzyszy każdemu koncertowi projektu sprawia, że ​​muzyka osiąga swój prawdziwy cel – wychodzi naprzeciw ludzkim emocjom i w magiczny sposób pozwala zapomnieć o rzeczywistości.

Koncert w krakowskim Harris Piano Jazz Bar 23.08.2012 udowodnił jedynie, że nieograniczona improwizacja jazzowa w połączeniu z funkowym groove’em sprawia, że nie da się wyprostować lub po prostu siedzieć – pary tańczyły na parkiecie i dosłownie nic nie było w stanie ich powstrzymać !

Wskocz z nami w ocean funkowych dźwięków!

Zespół tworzą:
P. Kaczmarczyk – instrumenty klawiszowe
O. Węgier – saksofon
L. Belcyr – Gitara
A. Święs – bas
T. C. Sanchez – perkusja
F. Mozul – bębny

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROJEKTEM KONCERTOWYM?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
kaczmarczyk.impresario@gmail.com